Tetigo

Yenibosna ve Ataköy Bölgesi Medikal ve Ortopedi Market

Merkez Medikal ve Ortopedi Market 2012 yılından itibaren Yenibosna,Kuleli,Ataköy,Şirinevler,Çobançeşme bölgesine uzman kadrosu ve bol çeşitliği ve konsinye anlaşmaları ile hizmet vermektedir.

Merkez Medikal SGK ile anlaşmalı olup Rapor çıkartmış hastalar yetişkin hasta bezi tena,hartmann,puremed,flexilife,canped vb. yetişkin hasta bezlerini Eczaneden ilaç alırken ödenen fark gibi bir fark ödeyip (Eczaneler ile aynı kalite ama daha uygun fiyata) hasta bezini alıp gidebilmektedirler.

Ayrıca hastalarımız SGK anlaşmalı firmamızdan Raporları ile çocuk hasta bezi molfix,canbebe,prima,hugiess,slepyy, vb çocuk bezlerini alabilmektedirler.

ORTOPEDİK AYAKKABI

Müşterilerimize sunduğumuz bir diğer hizmetimizde Ortopedik Bayan ayakkabı ve Ortopedik Erkek  ayakkabı çeşitlerimizdir Dr.Comfort , Dia Comfort , Dr. Diayabet Markaları ile bol model ve renk seçeneği ile hizmetinizdedir özellikle halluks valgus (başparmak çıkıntısı), ödemli ayaklar için antiödem ayakkabısı,Şeker hastaları için şeker ayakkabısı bir diğer deyim ile diyabet ayakkabısı, ayakları taraklı olanlar için viva taban ayakkabılar aynı markaların topuk dikeni ayakkabı ve terlikleri normal sabo terlikler mevcuttur.